شتابدهنده تیمی‌نو

شرکت توسعه اقتصاد آرتان شریف با طرح ریزی یک برنامه کامل برای توسعه فضای استارتاپی در استان خراسان جنوبی به دنبال ایجاد مشاغل پایدار محرک رشد اقتصادی و گسترش فرهنگ کارآفرینی است. در این راستا شتاب دهنده تیمی نو با حمایت از ایده‌های نو در حوزه‌های کشاورزی، صنایع دستی، صنایع تبدیلی، گردشگری، خدمات توسعه شهری، تجارت، معدن و نیرو به دنبال ایجاد و رشد هسته های جوان برای تبدیل به واحدهای فناور در طول فرآیند پیش شتابدهی، شتابدهی و جذب سرمایه است.

تیمی نو برای فکری نو
اعضای تیمی‌نو

با تیم‌ما آشنا شوید

کارخانه استارتاپ تیمی‌نو

در کنار ایده‌های جدیدی که به مجموعه می‌رسند، یک کارخانه استارتاپ طرح‌ریزی شده است که به طور خاص در حوزه کشاورزی فعالیت می‌کند. این مجموعه با انجام مطالعات و امکان سنجی‌های مورد نیاز، ظرفیت‌ها و استعدادهای استانی را شناسایی کرده و بر مبنای آن اهداف زمان‌بندی شده‌ی مشخصی را تعیین می‌کند. بر این اساس در کارگروه تشکیل کسب‌وکار که متشکل از افراد خبره در این حوزه هستند، ایده‌های امکان سنجی شده، برای دستیابی به اهداف شکل گرفته و پس از ارزیابی طرح، تیمی متشکل از افراد مجرب برای هدایت مجموعه شکل می‌گیرد. بدین ترتیب حاصل این کارخانه استارتاپ، ایده هایی پخته و آزموده شده می‌باشد که میزان ریسک پایینی دارند.

مرکز نوآوری و شتابدهی تیمی‌نو با تکیه بر دانش و مهارت متخصصین حوزه کسب‌وکار به تیم‌ها و هسته‌های فناور کمک می‌کند تا مسیر رشد و توسعه بهتر و سریع‌تری را در پیش بگیرند.

همکاری‌ها

تمام حقوق این سایت برای شرکت توسعه اقتصاد آرتان شریف محفوظ است.