درباره ما.

مرکز نوآوری و شتابدهی تیمی‌نو

شتابدهنده تیمی‌نو

تیمی‌نو برای فکری نو

مجموعه تیمی‌نو، به عنوان شتاب‌دهنده کسب وکارهای نوپا شناخته می‌شود و یکی از مؤلفه‌های اثرگذار در زیست‌بوم فناوری و نوآوری استان خراسان جنوبی است.

شتاب‌دهنده تیمی‌نو با هدف تجمیع تمامی اجزای دخیل در فرآیند کارآفرینی، توسعه آن و شناسایی استعدادها و توانمندی های استان خراسان جنوبی شکل گرفته است که بناست تا از طریق برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری رویدادهای کارآفرینانه در کل کشور، کمک، راهنمایی و حمایت از افراد و تیم های علاقه مند به ایجاد کسب و کار، ایجاد ارتباط بین صاحبان ایده و سرمایه گذاران، ایجاد ارتباط با دانشگاه ها و بهره گیری از دانش اساتید و متخصصین این حوزه به منظور به‌کارگیری در بازار، ایجاد ارتباط کارآفرینان و تیم های کسب و کارهای نوپا با مشتریان و بازار، ایجاد ارتباط بین متقاضیان کار و کارآفرینان و همچنین تسهیل روندهای اخذ مجوزهای کسب و کار با کمک گرفتن از نهادهای مربوطه، در جهت توسعه کارآفرینی گام بردارد.

مأموریت ما ترویج توسعه اقتصادی در حوزه‌‌های تحت پوشش کمیته‌های تخصصی، در سراسر استان خراسان‌جنوبی است. ما برای شناسایی و تبدیل ایده‌های کارآفرینی و ظرفیت‌های بومی به مشاغل پایدار محرک رشد اقتصادی، خدمات لازم را ارائه می‌دهیم.

تیم ما

با تیم همکاران ما آشنا شوید

دکتر علی سعیدی

مشاور راهبردی

علی ولی زاده

منتور

حسین الله رسانی

منتور

خدمات ما

چه خدماتی ارئه میدهیم

از آنجایی که شتاب‌دهنده‌ها دروازه اصلی ورود ایده‌های خلاق به دنیای کسب‌وکار هستند، می‌توان این نتیجه را گرفت که به میزانی که شتاب‌دهنده‌ها توانمند باشند، ایده‌های خلاق بیشتری به کسب‌وکار تبدیل می‌شوند.

مشاوره کسب و کار

ما به شما کمک می‌کنیم تا در کسب‌وکار خود موفق باشید. برای شروع و یا توسعه کسب‌وکارتان، مشاوران مجرب تیمی‌نو در کنار شما هستند.

راه‌اندازی استارتاپ

اگر به دنبال شروع یک کسب‌وکار نو هستید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید به ما مراجعه کنید. ما در تیمی‌نو به شما کمک می‌کنیم تا مسیر موفقیت را طی کنید.

فضای کار اشتراکی

اگر فریلنسر هستید و یا یک تیم کاری دارید و به دنبال یک میز یا دفترکار برای خود هستید، تیمی‌نو بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای کسب‌وکار شما خواهد بود.

سرمایه بذری

ما در تیمی‌نو به ارزیابی کسب‌وکارهای نوپا پرداخته و به آن‌هایی که توانایی رشد داشته باشند کمک خواهیم کرد. اگر به دنبال سرماهی اولیه کارتان هستید به ما مراجعه کنید.

تجاری سازی

ما در تیمی‌نو به شما کمک خواهیم کرد تا محصول و یا خدمت خود را به مرحله تجاری ‌سازی برسانید. از شکل گیری ایده تا فروش شما، در فرآیند تجاری سازی تیمی‌نو تسهیل می‌شود.

شتابدهی مجازی

اگر به دنبال توسعه کسب‌وکار خود در بسترهای مجازی هستید، تیمی‌نو به کمک شما می‌آید. برای طراحی سایت، تولید محتوا، مدیریت فضای مجازی، طراحی گرافیکی و... به ما مراجعه کنید.

اگر به دنبال توسعه اقتصادی در سازمان‌های بزرگتر هستید

ما در شرکت آرتان شریف می‌توانیم به شما در سطوح بسیار حرفه‌ای کمک نماییم

سؤالات متداول

برای بیشتر دانستن مطالعه کنید

شروع کنید

همه چیز را برای شروع کار باید بدانید

عمده حمایت‌های تیمی‌نو در چهار حوزه اصلی می‌باشد: 1. مشاوره، آموزش و منتورینگ 2. فضای کاری و امکانات اداری 3. در اختیار گذاشتن سرمایه بذری برای تولید نمونه اولیه محصول 4. کمک به جذب سرمایه

برای استارتاپ‌هایی که موفق به پذیرش در تیمی‌نو می‌شوند تمام خدمات ما رایگان است. همچنین برای سایر کسب‌وکارهایی که به صورت آزاد در تیمی‌نو ثبت‌نام نمایند این هزینه به پایین ترین میزان ممکن خواهد بود.

استارتاپ‌هایی که به صورت بورسیه در تیمی‌نو فعالیت می‌کنند، طی یک قرارداد شتابدهی متعهد می‌گردند تا سقف 20 درصد از سهام خود را به ازای خدماتی که دریافت می‌کنند به شرکت توسعه اقتصاد آرتان شریف انتقال دهند.

فرآیند شتابدهی تیمی‌نو شامل سه بخش می‌باشد: 1. پیش شتابدهی(60 روز) 2. شتابدهی(12 الی 24 هفته) 3. پساشتابدهی(4 ماه).

بدین ترتیب حداکثر دوره حضور یک استارتاپ در شتابدهنده 12 ماه خواهد بود.

تیم‌های متقاضی حضور در دوره شتابدهی تیمی‌نو می‌توانند از طریق مراجعه به وبسایت تیمی‌نو و تکمیل فرم مربوطه ثبت نام خود را انجام داده و پس از موفقیت در ارزیابی در شتابدهنده پذیرش شوند. همچنین تیم‌های برگزیده در رویدادهای شتاب تیمی‌نو به صورت مستقیم مجوز حضور در شتابدهنده را خواهند یافت.

تیمی‌نو در هر سال به صورت دوره‌ای رویداد روز ارائه (دمودی) برگزار می‌کند. در این رویداد تیم‌های خروجی شتابدهنده در حضور سرمایه‌گذاران به ارائه مدل کسب‌وکار خود پرداخته و سرمایه مورد نظر خود را جذب خواهند نمود.